piątek, 27 maja 2016

Atrybuty każdego książkoholika, czyli zakadki

  Witam :)

  Dziś, postanowiłam, aby było wielkim dniem dla mojego zaplecza zakładkowego. Tak dużo postów ostatnio krąży kto czym strony przekłada, że postanowiłam również taki stworzyć.

  Jak sami wiecie można używać właściwie wszystkiego jako zakładki. Rachunku, wyrwanej kartki, pocztówki czy też kota. Ja postanowiłam iść w zaparte i stworzyć własną kolekcję unikalnych świadków każdego czytania. Oto ona:  

   
  Trochę się tego uzbierało, sama muszę przyznać. Zdjęcia znajdują się również u mnie na FB, więc nie zdziwię się, jeśli gdzieś udało Wam się w Internecie je odnaleźć.

  Jeśli piszę odrobinę nieskładnie - wybaczcie. Obecnie moje myśli błądzą pomiędzy właściwym językiem szwedzkim, więc są odrobinę chaotyczne. Nie wiem jak to się stało, ale udało mi się nawet napisać słowo używać przez 'rz'. Wstyd, o tak. Ale za to pamiętam co oznacza stötfångare czy befälhavare. Zastanawiam się czy jedno rekompensuje drugie, ale dochodzę do wniosku, że język polski jest wystarczająco piękny by nie pozwalać sobie na błędy. Będę nad tym pracować, aby pogodzić trzy języki, które są konieczne w moim życiu codziennym :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witam :)
Będzie mi miło, gdy odwiedzając tę stronę, zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.
Pozdrawiam,
Crystal