wtorek, 1 września 2015

#2 Buszując w eterze

  Nie mogłam się powstrzymać przed dodaniem kolejnego odcinka Buszowania. To pewnie dlatego, że za dużo jest linków, które mi się podobają i którymi chciałabym się podzielić. Mam nadzieję, że będziecie równie zaskoczeni, zdziwieni oraz rozmarzeni jak ja :)

1. Czy lubicie Tolkiena i jego przepiękny świat Śródziemia? Otóż ja również. Jednak są tacy, którzy chcą wykazać się większym zaangażowaniem oraz pomysłowością. Przedstawiam Wam znaczki z postaciami, które raczej znacie :)


2. Coś, co odkryłam dawno i okazyjnie się tym dzieliłam. Chłopak po prostu ma talent. Udowodnił to, wymyślając, tworząc oraz grając na niezwykłym instrumencie z rur PCV.


3. Coś, co zdobyło moje serce. Czy znaliście takie zastosowanie piasku, jak rysowanie piaskiem?


4. Oraz coś z innej beczki. O "Harry'm Potter'ze". J.K. Rowling przeprasza za śmierć bohatera.

5. Pewnie już słyszeliście o nowym filmie Disney'a. Disney's Descendants. O losie bohaterów po szczęśliwym happy end'zie. Ciekawi filmu? Ja tak! :)


12 komentarzy:

 1. To rysowanie piaskiem jest po prostu genialne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całkowicie się zgadzam :)

   Usuń
  2. Nie jestem pewien ale chyba ta sama osoba występowała w polskim "Mam talent". Ale to tak na marginesie :D

   Usuń
  3. Nie oglądam "Mam Talent" od trzeciej edycji. Jednak widziałam słowa, które wypisała ta artystka w innym filmiku i nie są one polskie. Ale kto wie? Być może to dwie różnie osoby...

   Usuń
  4. Bo ona chyba pochodziła z Ukrainy. Ja też nie oglądam "Mam Talent" ale kiedyś ktoś wysłał mi z nią filmik na Fb :). Ale może też być tak jak mówisz czyli, że to dwie różne osoby. Ale to chyba nieistotne bo odwala/odwalają kawał dobrej roboty :).

   Usuń
  5. Dokładnie :) Ona pochodzi z Ukrainy. Ale nie mam szczerze pojęcia, czy wystąpiła w Polskim "Mam Talent".
   Sądzę jednak, że ważniejszy jest, że ma talent, a nie gdzie występowała ;) Tak jest, kawał dobrej roboty. Dlatego też, postanowiłam umieścić jej filmik tu :)

   Usuń
 2. Jestem fanką Tolkiena, ale nie jestem fanką Hobbita. Można? Można. WIęc pomimo tego, że znaczki fajne, nie zapałałam specjalną chęcią posiadania ich ;)
  Coś mi świta, że rysowanie piaskiem już widziałam. I faktycznie, jest super.
  Co do J. K. Rowling - lubię książki o Harrym, ale tak jak było napisane w jednym z komentarzy na stronie - śmierci w książkach i serialach są potrzebne. Więc nie ma babka za co przepraszać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mi się znaczki podobały. Choć pewnie też nie chciałabym mieć.
   Tak, rysowanie piaskiem wymiata :)
   Też uważam, że jeśli się już napisało książkę i wydało, nie powinno się na siłę przepraszać, że dobry charakter umiera. Po pierwsze, to tylko książka, po drugie, stało się.

   Usuń
 3. Ciekawe te znaczki :D
  A co do rysowania piaskiem to naprawdę genialnie to wygląda, ale trzeba mieć też naprawdę duży talent żeby zrobić coś takiego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I wyobraźnię, żeby wszystko płynnie połączyć i przede wszystkim przedstawić :)

   Usuń
 4. O Rowling już czytałam, a Śródziemie jeszcze przede mną! :)

  OdpowiedzUsuń

Witam :)
Będzie mi miło, gdy odwiedzając tę stronę, zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.
Pozdrawiam,
Crystal