poniedziałek, 31 sierpnia 2015

#1 Buszując w eterze

  Otóż tak ostatnio myślałam, co by tu wykombinować, aby móc wszystkie moje linki, które uwielbiam, jakoś Wam zaprezentować. Ponieważ jak wiecie, link linkowi nie równy i każdy ucieka szybciej z przeglądarki niż sekunda, postanowiłam ulokować je na stałe w miejscu, które stale odwiedzam. Czyli tu. Nie będzie to jakieś regularne publikowane, przeciwnie - będzie się to objawiać spontanicznie.
  Linki będą dotyczyć właściwie wszystkiego. Nie będą to jednak nudne banialuki, postaram się za to, aby były wartościowe, zabawne, ciekawe bądź miłe dla oka. Mogą się również zdarzyć i takie, które dają nam czegoś świadomość.

  Zobaczymy jak to się wszystko potoczy :)

1. Przepiękne krajobrazy, które znamy i podziwiamy, można znaleźć o tu, w 19 słynnych miejscach widzianych z innej perspektywy niż dotychczas.

2. Trochę śmiechu z kabaretem Pod Wyrwigroszem i Profesorem Miodkiem.


3. Są takie miejsca, o których już się nie pamięta, które są zakazane bądź porzucone. Kilka z nich zobaczyć można w artykule poświęconym Pięknie opuszczonych miejsc.

4. Sztuka jest bezmiarem. Określić ją może tylko wyobraźnia ludzka. Zaprezentował nam to Paul Stankard w filmiku o jego dziele, czyli o tym jak szkło może być nie tylko kieliszkiem.


5. Oraz coś, co doprowadza mnie do smutku, ponieważ jest nieuniknione. O znikaniu księgarni.ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ ﻫ

4 komentarze:

 1. Księgarnie nigdy nie znikną, my o to zadbamy!! :) Obejrze sobie te krajobrazy i opuszczone miejsca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno nie ukradną nam wszystkich! :)
   Ale dużo już zostało zlikwidowanych, ponieważ czytelnictwo nie takie samo jest jak wcześniej. Osobiście sama przyłączam się do grona ludzi, stających w obronie księgarni. :)

   Usuń
 2. Opuszczone miejsca są genialne. Uwielbiam oglądać takie zdjęcia i mam nadzieję, że kiedyś będę mogła zwiedzić któreś z tych miejsc. Niesamowite jak intrygująco i przerażająco wyglądają budynki, w których od dawna nie pojawiał się człowiek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego sprzątam co tydzień ;)
   A serio rzecz biorąc, to również uwielbiam takie miejsca. W Częstochowie, gdzie mieszkałam, znajduje się również opuszczone miejsce z mnóstwem lokomotyw, które teraz zdobią graffiti. Podejrzewam, że zdjęcie umieszczone w tym linku jest wypisz wymaluj z mojego miasta ;)

   Usuń

Witam :)
Będzie mi miło, gdy odwiedzając tę stronę, zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.
Pozdrawiam,
Crystal